MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 14954287
nr 1495 4287
Stringhylla
höjd: 210 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:36:19
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr
6
1.900 kr
7
2.000 kr